Konsultacje psychologiczne indywidualne, dla rodzin oraz rodziców w procesie rozstania 

Zapraszamy na spotkania pomocy psychologicznej dla rodziców/ opiekunów nastolatków oraz samych nastolatków (11-19lat). Ofertę kierujemy również do rodziców w procesie rozstania bądź osób, które potrzebują wsparcia z innych powodów, np. problemów w komunikacji, budowaniu relacji z nastoletnim dzieckiem czy problemów wychowawczych. Zapraszamy również osoby, które potrzebują zrozumieć siebie/ bliskich i jednocześnie rozpoznawać swoje potrzeby/granice w kontakcie z nimi.

Na konsultacje zapraszamy: rodziców nastolatków (indywidualnie lub dwóch opiekunów razem), dzieci i młodzież w wieku 11-19 lat - pierwsze spotkanie odbywa się zawsze z samym rodzicem/cami.
 
Konsultacje z psychologiem trwają 50 min. i odbywają się w każdy poniedziałek w godz. 10-12 oraz wtorek w godz. 16-18 w Siedzibie Fundacji. 
 

Konsultacje indywidualne bądź rodzinne to koszt: 110zł

Zapraszamy do nas po wsparcie dla rodziców w procesie rozstania

Rozumiemy, że przechodzenie przez rozstanie/rozwód jest trudne i emocjonalnie wyczerpujące - zarówno dla rodziców, jak i dla dzieci. Dlatego przypominamy Wam o opcji skorzystania z naszej usługi - konsultacji z psychologiem Dominiką Kotkowską w Łódzkiej Fundacji Trampolina. 

Nasze spotkania pomocy psychologicznej są skierowane do rodziców oraz opiekunów, którzy przechodzą przez rozstanie i tym samym doświadczają trudności emocjonalnych oraz relacyjnych. Chcemy pomóc Wam dowiedzieć się, jak skutecznie radzić sobie z kryzysem związanym z rozwodem, a także jak wspierać i chronić siebie oraz Wasze dzieci, uwzględniając ich wiek, emocje i aktualne potrzeby. 

Na konsultacje zapraszamy zarówno rodziców indywidualnie, jak i dwóch opiekunów razem, niezależnie od wieku dziecka. Spotkania odbywają się w siedzibie Fundacji w Łodzi, przy ulicy Deca 1, w poniedziałki w godzinach 10:00-12:00 i we wtorki w godzinach 16:00-18:00.

Każda sesja trwa około 50 minut. 

Jeśli potrzebujecie wsparcia, rady lub miejsca do wyrażenia swoich emocji, nasza Fundacja jest tutaj dla Was. Dominika Kotkowska, pomoże Wam znaleźć odpowiedzi i narzędzia, które ułatwią Wam przejście przez ten trudny okres. 

Zachęcamy do zapisów na konsultacje, aby otrzymać potrzebną pomoc i wsparcie. Skorzystajcie z okazji, by budować nową, lepszą przyszłość dla siebie i Waszych dzieci. 

Konsultacje dla rodziców w procesie rozstania to koszt: 150 zł

 

Uwaga! Wizyta pierwszorazowa musi być opłacona przelewem przed wizytą!

Rezerwując wizyty terapeutyczne bądź konsultacje zapoznaj się z Regulaminem rezerwacji wizyt!

Konsultacje psychologiczne mogą odbyć się online (tylko konsultacje dla osób dorosłych) - aby umówić się na taką wizytę kliknij z przycisk ZAPISZ SIĘ oraz wybierz specjalistę, w UWAGACH wpisz, że chciałbyś/ chciałabyś odbyć sesje online bądź zadzwoń do nas, aby się umówić 533 773 713 lub 530 759 439

 

Konsultacje psychologiczne w Łódzkiej Fundacji TRAMPOLINA prowadzi:

Dominika Kotkowska

(osoby dorosłe, nastolatki 11- 19 lat) 

 

Psycholog, trener TUS w Łódzka Fundacja Trampolina Jestem absolwentką jednolitych studiów magisterskich na kierunku psychologia na Uniwersytecie Łódzkim. Uczestniczę w Studium Psychoterapii Dzieci i Młodzieży w nurcie integracyjnym w Instytucie Edukacji i Terapii w Poznaniu. Doświadczenie zdobywałam w pracy z dziećmi i młodzieżą w centrach i poradniach psychologicznych, w tym również z osobami w spektrum autyzmu i ADHD. Aktualnie pracuję jako psycholog dzieci i dorosłych, trener TUS, a także psycholog w Wojskowym Centrum Kształcenia Medycznego. Systematycznie poszerzam swoją wiedzę na licznych szkoleniach dotyczących pracy z nastolatkami, dorosłymi i całym systemem rodzinnym. W swojej pracy wspieram zarówno rodziców, jak i dzieci/młodzież przede wszystkim w zakresie problemów z komunikacją, budowaniem relacji, obniżoną samooceną, zaburzeniami lękowymi. Pomagam skomunikować się z samym sobą, wspólnie poszukując nowych możliwości i perspektyw. Pasjonuję się tematyką psychologią rodziny i wychowania, bliskie jest mi podejście systemowe. Pomagam rodzicom w sytuacji kryzysu oraz w budowaniu zdrowych i satysfakcjonujących relacji z dziećmi

 

Kontakt:

 

Łódzka Fundacja „TRAMPOLINA”  Płk. Prof. Wacława Deca 1, 94-246 Łódź         

KRS 0000850153   NIP 947 20 02 554   REGON 386527024

email: kontakt@lodzkafundacjatrampolina.pl

tel. + 48 533 773 713 lub 530 759 439

 

Nasz rachunek bankowy:

BNP Paribas Bank Polska S.A.  75 1600 1462 1860 4493 2000 0001                                                           

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.