Konsultacje psychologiczne indywidualne, dla rodzin oraz rodziców w procesie rozstania

Zapraszamy na spotkania pomocy psychologicznej dla rodziców/ opiekunów nastolatków oraz samych nastolatków (11-19lat). Ofertę kierujemy również do rodziców w procesie rozstania bądź osób, które potrzebują wsparcia z innych powodów, np. problemów w komunikacji, budowaniu relacji z nastoletnim dzieckiem czy problemów wychowawczych. Zapraszamy również osoby, które potrzebują zrozumieć siebie/ bliskich i jednocześnie rozpoznawać swoje potrzeby/granice w kontakcie z nimi.

Na konsultacje zapraszamy: rodziców nastolatków (indywidualnie lub dwóch opiekunów razem), dzieci i młodzież w wieku 11-19 lat - pierwsze spotkanie odbywa się zawsze z samym rodzicem/cami.
 
Konsultacje z psychologiem trwają 50 min. i odbywają się w każdy poniedziałek w godz. 10-14 oraz wtorek w godz. 15- 18 w Siedzibie Fundacji. 
 

Konsultacje indywidualne bądź rodzinne to koszt: 75zł

Zapraszamy do nas po wsparcie dla rodziców w procesie rozstania

Rozumiemy, że przechodzenie przez rozstanie/rozwód jest trudne i emocjonalnie wyczerpujące - zarówno dla rodziców, jak i dla dzieci. Dlatego przypominamy Wam o opcji skorzystania z naszej usługi - konsultacji z psychologiem Dominiką Kotkowską w Łódzkiej Fundacji Trampolina. 

Nasze spotkania pomocy psychologicznej są skierowane do rodziców oraz opiekunów, którzy przechodzą przez rozstanie i tym samym doświadczają trudności emocjonalnych oraz relacyjnych. Chcemy pomóc Wam dowiedzieć się, jak skutecznie radzić sobie z kryzysem związanym z rozwodem, a także jak wspierać i chronić siebie oraz Wasze dzieci, uwzględniając ich wiek, emocje i aktualne potrzeby. 

Na konsultacje zapraszamy zarówno rodziców indywidualnie, jak i dwóch opiekunów razem, niezależnie od wieku dziecka. Spotkania odbywają się w siedzibie Fundacji w Łodzi, przy ulicy Deca 1, w poniedziałki w godzinach 10:00-15:00 i we wtorki w godzinach 15:00-19:00.

Każda sesja trwa około 50 minut. 

Jeśli potrzebujecie wsparcia, rady lub miejsca do wyrażenia swoich emocji, nasza Fundacja jest tutaj dla Was. Dominika Kotkowska, pomoże Wam znaleźć odpowiedzi i narzędzia, które ułatwią Wam przejście przez ten trudny okres. 

Zachęcamy do zapisów na konsultacje, aby otrzymać potrzebną pomoc i wsparcie. Skorzystajcie z okazji, by budować nową, lepszą przyszłość dla siebie i Waszych dzieci. 

Konsultacje dla rodziców w procesie rozstania to koszt: 110 zł

 

Konsultacje psychologiczne w Łódzkiej Fundacji TRAMPOLINA prowadzi:

                    

 

 

 

 

Dominika Kotkowska

(osoby dorosłe, nastolatki 11- 19 lat) 

 

Psycholog, trener TUS w Łódzka Fundacja Trampolina
Absolwentka jednolitych studiów magisterskich na kierunku psychologia na Uniwersytecie Łódzkim.
Doświadczenie zdobywała w pracy z dziećmi i młodzieżą m.in. w Centrum TUiTAM oraz Centrum Futurum.
Systematycznie poszerza swoją wiedzę na licznych szkoleniach dotyczących przede wszystkim pracy z nastolatkami oraz rodzinami.
W swojej pracy wspiera dzieci i młodzież przede wszystkim w zakresie problemów z komunikacją, budowaniem relacji, obniżoną samooceną, zaburzeniami lękowymi.
Pasjonuje się także tematyką psychologii rodziny i wychowania - pomaga rodzicom/opiekunom w sytuacji kryzysu oraz w budowaniu zdrowych i satysfakcjonujących relacji z dziećmi.

 

Łódzka Fundacja „TRAMPOLINA”  Płk. Prof. Wacława Deca 1, 94-246 Łódź         

KRS 0000850153   NIP 947 20 02 554   REGON 386527024

email: kontakt@lodzkafundacjatrampolina.pl

tel. + 48 533 773 713

 

Nasz rachunek bankowy:

BNP Paribas Bank Polska S.A.  75 1600 1462 1860 4493 2000 0001

                                                                            

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.