ZAPISY NA TERAPIĘ METODĄ IFS

 

IFS, czyli Internal Family Systems - System Wewnętrznej Rodziny (SWR)

Terapia IFS to podróż do swojego wnętrza oraz nawiązanie głębokiego kontaktu z częściami swojej osobowości. Podstawowym założeniem IFS jest, że każdy z nas posiada JA – jest to nasza wewnętrzna siła, mądrość, która jest najlepszym przywódcą dla Naszego wewnętrznego systemu oraz części naszej osobowości, np. krytyk wewnętrzny, część dążąca do perfekcjonizmu, itp. Często w życiu w wyniku różnych doświadczeń to części przejmują dowodzenie. Kiedy jednak poznasz swoje części, zrozumiesz intencje ich zachowań, przekonania w które wierzą, możesz pomóc im zmienić ich strategie, oddając jednocześnie przywództwo “JA”. Wówczas wprowadzasz harmonię i równowagę do swojego wewnętrznego życia.

 

Czego możesz się spodziewać?

Sesje IFS polegają na prowadzeniu dialogu z Twoimi wewnętrznymi częściami (wewnętrznym krytykiem, wewnętrznym lękiem, poczuciem bezwartościowości itp.). Podczas sesji nie powiem Ci co powinieneś zrobić, nie dam rad, zaleceń, nie będę oceniać. Będę natomiast towarzyszyć i wspierać Ciebie w zrozumieniu swoich potrzeb, emocji, doświadczeń i zachowań.

Sesje IFS trwają od 60 do 75 minut.

Spotkania odbywają się w trybie online.

 

Gdzie i kiedy?

Spotkania odbywają się online❗️ Jest to nowa forma spotkań w Łódzkiej Fundacji Trampolina!

Poniedziałki w godzinach 12.00 – 19.00

Udział w spotkaniach jest odpłatny: 150,00 zł za sesję 60-75 minut.

Płatności: przedpłata na konto -najpóźniej do godziny 12.00 w dniu spotkania - link do spotkań online wysyłamy po dokonaniu opłaty za spotkanie 

Rezerwując wizyty terapeutyczny bądź konsultacje zapoznaj się z Regulaminem rezerwacji wizyt!

Dane do przelewu:
BNP Paribas Bank Polska S.A.
75 1600 1462 1860 4493 2000 0001
Łódzka Fundacja “Trampolina”
ul. Płk. Prof. Wacława Deca 1, 194-246 Łódź
z dop. “Terapia metodą IFS imię i nazwisko data i godzina”

 

Dla kogo? 

Sesje IFS pomogą Ci zrozumieć siebie, zwiększyć zaufanie do samego siebie, przywrócić wewnętrzną równowagę oraz umożliwią zarządzanie sobą i swoim życiem.

 

IFS przynosi bardzo dobre efekty, gdy: 

- zmagasz się z przekonaniami, nawykami lub zachowaniami, które już Ci nie służą, 

- odczuwasz intensywne emocje, 

- przytłaczają Cię myśli, 

- masz zaburzeniach nastroju, 

- pracujesz z traumą (przez duże T i małe t), 

- masz problemy w relacji, 

- masz niską samoocenę, 

- problemy z podjęciem decyzji, 

- i inne

 

 

Sylwetka prowadzącej terapię metodą IFS:

Justyna Iwanicz

 

Mediatorka i facylitatorka w idei porozumieniowej dr. Marshalla B. Rosenberga. Praktyk IFS, Coachka, Coachka mocnych stron, pasjonatka empatycznej komunikacji. 

 Moja droga z IFS rozpoczęła się od własnej terapii w tym nurcie ponad 4 lata temu. Tam zobaczyłam jak ten proces wspiera zrozumienie naszych zachowań i intencji jakie się kryją pod spodem. Odkryłam, że wszystko co robię, robię w ochronie siebie, tylko strategie, które wybieram czasami niosą efekt odwrotny. Proces dał mi świadomość i wybór, a dzięki temu finalnie mam w sobie więcej zrozumienia siebie i harmonii. Zafascynowana efektami jakie u siebie widziałam i wiarą, że to pomaga nam w większej równowadze i akceptacji postanowiłam sama rozpocząć swoją drogę edukacji i wykorzystywania do wspierania innych. Jako mediatorka, praktyczka IFS (Internal Family Systems), coachka wspieram ludzi w różnych sytuacjach życiowych. Od indywidualnego wsparcia w komunikacji po wsparcie w znajdowaniu rozwiązań win-win w konfliktach. Dzielę się z innymi wiedzą o komunikacji empatycznej, wspieram ich poprzez empatyczne sesje i towarzyszę w poznawaniu siebie. Z ciekawością i akceptacją pomagam w nawiązywaniu relacji wewnętrznych i w bardziej świadomym życiu. Pokłady empatii, uważności na siebie i drugiego człowieka, optymizm, a przede wszystkim wiara w ludzi są moimi wewnętrznymi zasobami, z których korzysta świat

Kontakt:

 

Łódzka Fundacja „TRAMPOLINA”  Płk. Prof. Wacława Deca 1, 94-246 Łódź         

KRS 0000850153   NIP 947 20 02 554   REGON 386527024

email: kontakt@lodzkafundacjatrampolina.pl

tel. + 48 533 773 713 lub 530 759 439

 

Nasz rachunek bankowy:

BNP Paribas Bank Polska S.A.  75 1600 1462 1860 4493 2000 0001                                                           

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.