ZAPISY NA SESJE DLA PAR

Sesje dla par to spotkania mające na celu bezpieczne odsłanianie siebie, które w rezultacie umożliwia odkrycie i uzdrowienie naszych zranionych miejsc.
Celem ich jest uświadomienie osobom pozostającym ze sobą w relacji, że każda z nich stanowi odrębną istotę z własną historią i bagażem, a różnice, jakie między nimi występują, nie stanowią dla siebie przeszkody czy zagrożenia.
Proces ten kontaktuje nas z doświadczeniami z naszego życia, które przyczyniły się do zbudowania strategii, które świetnie funkcjonowały w naszej przeszłości, w dużym stopniu pozwoliły nam przeżyć, np. okres dzieciństwa, a które powielane dziś, w naszym życiu dorosłym, już nie służą.

Uzdrowienie pozwala uwolnić istniejące blokady oraz wyprowadzić nas z miejsca utknięcia.

Sesje dla par będą odbywać się w środy i piątki w Łódzkiej Fundacji Trampolina

Koszt spotkania to 250zł / 90 minut

Uwaga! Wizyta pierwszorazowa musi być opłacona przelewem przed wizytą!

Rezerwując wizyty terapeutyczny bądź konsultacje zapoznaj się z Regulaminem rezerwacji wizyt!

Sylwetka prowadzącej sesje dla par:

Magdalena Perdas

Jestem mediatorką i facylitatorką w nurcie Porozumienia bez Przemocy ( ang. Nonviolent Communication, NVC), wg. idei porozumieniowej dr. Marshalla B. Rosenberga.

Pasjonatką psychoterapii opartej na pracy z traumą oraz pamięci ciała.

Obecnie, studentką szkoły dla terapeutów w metodzie Core Energetics ®, opracowaną przez psychiatrę Johna Pierrakosa, która łączy psychoterapię zorientowaną na ciało wraz z rozwojem duchowym.

Od wielu lat na ścieżce rozwoju osobistego, poprzez udział w warsztatach, kursach, szkoleniach, kręgach i wyjazdach rozwojowych.

W pracy z ludźmi łączę wszystkie znane mi narzędzia, wiedzę oraz doświadczenie, które wniosły ogromną wartość w moje życie.

Porozumienie bez Przemocy uczy języka serca, kontenerowania tego, że wszyscy mamy takie same potrzeby, a różnimy się jedynie strategiami, które wybieramy, aby te potrzeby zaspokoić. Pokazuje, jak ważna jest intencja oraz jakość kontaktu w relacji z drugim człowiekiem.

Praca z parami uczy podążania za własnym czuciem i sercem, w odkrywaniu swoich wrażliwych miejsc w obecności bliskiej nam osoby oraz umożliwia nam towarzyszenie naszemu partnerowi w odkrywaniu jego własnych zranień.

W spotkaniu ze mną doświadczysz uważnej obecności, pracy skierowanej ku poszukiwaniu, poznawaniu siebie, wsparcia w poszukiwaniu własnego czucia i doświadczeń osadzonych w ciele, procesu z elementami pracy z ciałem, tj. gruntowanie, uziemianie, regulowanie.

Zapraszam do kontaktu