Spotkania z pedagożką/psycholożką szkolną pomagają rodzicom i opiekunom w podnoszeniu kompetencji wychowawczych oraz wiedzy z zakresu szeroko rozumianego psychorozwoju dziecka. Nie jest tajemnicą, że każdy etap dorastania dziecka jest wyzwaniem i wiąże się z nowymi doświadczeniami, nie zawsze są one łatwe - i dla dziecka, i dla rodzica. Ważne jest, by współpracować ze sobą, dzielić się wątpliwościami oraz trudnościami, bo wówczas można dobrać metody i sposoby pracy z dzieckiem dopasowane do konkretnej sytuacji problemowej, którą zgłaszają rodzice. Celem jest wspieranie dzieci i młodzieży w możliwie jak najszerszym zakresie. 

Spotkania z pedagożką/psycholożką szkolną mogą także przebiegać na gruncie bezpośredniej pracy z dziećmi i młodzieżą w formie indywidualnych spotkań. Podczas konsultacji uczniowie i uczennice rozwijają m.in. swoje kompetencje komunikacyjne oraz społeczno-emocjonalne, co ułatwia im codzienne funkcjonowanie nie tylko w szkole, ale również w domu w kontakcie z rodzicami lub opiekunami.

Łódzka Fundacja Trampolina oferuje konsultacje z Pedagogiem/Psychologiem Szkolnym dla rodziców oraz dzieci i młodzieży w wieku 7 – 18 lat.

Na pierwsze spotkanie zapraszamy rodzica lub rodzica z dzieckiem/nastolatkiem.

 

Uwaga! Wizyta pierwszorazowa musi być opłacona przelewem przed wizytą!

Rezerwując wizyty terapeutyczne bądź konsultacje zapoznaj się z Regulaminem rezerwacji wizyt!

Spotkania z pedagożką/psycholożką szkolną w Łódzkiej Fundacji TRAMPOLINA prowadzi:

MARTA SZYMCZYK

(rodzice oraz dzieci i młodzież w wieku 7 – 18 lat)

 

Jestem pedagożką, nauczycielką z ponad 10-letnim stażem i doświadczeniem zawodowym zdobywanym w różnych typach szkół, m.in. w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych. Obecnie studiuję psychologię. 

Na co dzień współpracuję z dziećmi i młodzieżą, ich rodzicami, a także z wieloma organizacjami pozarządowymi działającymi na ich rzecz.

Prowadzę stronę poświęconą edukacji na FB „Nieszablonowa pedagożka”: https://www.facebook.com/nieszablonowapedagozka. To przestrzeń, w której dzielę się swoimi pomysłami na działania z dziećmi i młodzieżą.

W swojej codziennej pracy wspieram także rodziców/opiekunów w wychowaniu dzieci i młodzieży, bo mam świadomość, że nie jest to łatwe zadanie. W kontakcie z drugim człowiekiem stawiam przede wszystkim na szacunek, akceptację oraz wzajemne zaufanie. Moim celem jest rozwijanie wiedzy z zakresu emocji, sposobów radzenia sobie z nimi, ale także edukacja z zakresu komunikacji interpersonalnej. Uważam, że wzajemne zrozumienie i uważność na swoje potrzeby to klucz do sukcesu w budowaniu relacji. Traktuję to jako cel nadrzędny w swojej pracy. 

Prywatnie jestem żoną i mamą wspaniałej córeczki. Uwielbiam czytać książki, chodzić po górach i podróżować.

Jeśli Twoja obecna sytuacja życiowa nie pozwala Ci na wniesienie opłaty skontaktuj się z nami. 

Zapisy na spotkania prowadzimy poprzez formularz rezerwacyjny.

 

Kontakt:

 

Łódzka Fundacja „TRAMPOLINA”  Płk. Prof. Wacława Deca 1, 94-246 Łódź         

KRS 0000850153   NIP 947 20 02 554   REGON 386527024

email: kontakt@lodzkafundacjatrampolina.pl

tel. + 48 533 773 713 lub 530 759 439

 

Nasz rachunek bankowy:

BNP Paribas Bank Polska S.A.  75 1600 1462 1860 4493 2000 0001                                                           

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.