Zadzwoń, aby się zapisać: tel. + 48 533 773 713 lub 530 759 439

Pragniemy zaprosić Was do świadomej podróży w głąb siebie, do swojego ciała, umysłu i serca - za pomocą różnych technik medytacji i oddechu.

Medytacja i oddech to jedne z najstarszych i skuteczniejszych metod samoregulacji, obniżenia poziomu stresu oraz osiągania równowagi w ciele i umyśle.
Dzięki tym narzędziom poczujesz świadomie swoje ciało oraz nauczysz się rozpoznawać swoje różne stany mentalne, odpowiadające m.in. za wiele dolegliwości, schorzenia czy blokady w swoim życiu.

Świadoma i regularna praktyka obecności i skupienia na "tu i teraz", pomoże Ci nie tylko zrozumieć siebie, ale również przyczyni się do uzdrowienia na poziomie ciała i umysłu.

Medytacja to bycie obecnym i uważnym w tym co jest. To rozpoznanie na głębokim poziome swojej Istoty i podążanie w swobodzie, bez lęku za swoją wewnętrzną mądrością i intuicją.

Dla naszej trenerki najważniejszą rzeczą w pracy z ludźmi jest pokazanie, że moc tkwi w nas. Tylko my sami poprzez samouświadomienie możemy sobie pomóc i uzdrowić te aspekty siebie, które przyczyniają się do powstania oporu, stresu, lęku czy schorzeń.

Podczas medytacji w Łódzkiej Fundacji "Trampolina" masz możliwość zdobyć wiedzę z zakresu wglądu w siebie oraz postarać się wyciszyć, połączyć ze swoimi wewnętrznym Ja.

Zapraszamy wszystkie osoby dorosłe, czujące potrzebę zgłębiania swojego ciała i duszy.

Pierwsza sesja medytacji odbędzie się 9.05 o godz. 18.00 w Łódzkiej Fundacji "Trampolina".

Koszt jednego wejścia to 50 zł / spotkanie.

Karnet 4 wejść to koszt: 160 zł
Karnet 3 wejść w miesiącu, gdzie wypadają 3 czwartki: 120 zł

Dużą korzyścią dla uczestników będzie mała grupa, w której odbywają się medytacje - max. 10 osób. - Fundacja zastrzega sobie prawo do przełożenia spotkania bądź odwołania gdy zbierze się mniej niż 5 osób

Medytacje w Łódzkiej Fundacji "Trampolina" prowadzi:

Katarzyna Eliza Wachowska

Trener Personalny o holistycznym podejściu od 11 lat w pracy z młodzieżą oraz dorosłymi.

Instruktor jogi, medytacji i oddechu, Instruktor jogi kundalini- uzdrawiania pranicznego.
Uczestnik Mindfulness Base Srtess Reduction, Mistrz Reiki, Trener TUS

Uczestniczka wielu warsztatów w pracy z ciałem m.in. Analiza Bioenegetyczna Aleksandra Lowena, Core Bioenegetics, TRE.
Mama trzech córek, w tym dwóch nastolatek.
Ciągle zgłębiając swoją wiedzę na temat rozwoju osobistego.